Za oknem coraz chłodniej, więc chyba najwyższy czas przeprosić się z cieplejszymi ubraniami. Jesiennym hitem są płaszcze - i tu mamy dowolność wyboru: pudełkowe, proste, przewiązane w pasie niczym szlafrok, pastelowe, camelowe, czarne, i tak można wymieniać bez końca. Ja wybrałam dla siebie oversize'owy, pudełkowy płaszcz w kolorze czarnym, wykonany z bardzo modnej obecnie pianki (ten materiał wykorzystał w swojej kolekcji także Alexander Wang we współpracy z H&M). Dobrałam do niego oryginalne body i moje ukochane boyfriendy (zakładałam je już na wszystkie możliwe sposoby: do trampek, air maxów, szpilek, botków i zawsze świetnie się w nich czuję). Niskie sztyblety dodają elegancji temu zestawowi, a błękitna torebka - lekkości. Moim zdaniem wizaż stanowi bardzo ważny element stylizacji, a tej nie wyobrażałam sobie bez gładkich włosów i czerwonej szminki, jako dopełnienie tego (jak dla mnie) klasycznego setu.;)
Magda
.jpg)
.jpg)
.jpg)
