wtorek, 24 czerwca 2014

środa, 18 czerwca 2014

AiM STYLE for DENIMBOX: Short or Long?

Osoby, które śledzą naszego bloga od początku zapewne pamiętają nasz cykl postów "One Item, Two Combinations". Stwierdziłyśmy, że możemy nawiązać do tego pomysłu przedstawiając Wam spodnie firmy DENIMBOX, wykonane z tego samego materiału, ale o dwóch różnych fasonach. Alicja wybrała szorty, które uzupełniła kolorystycznie bielą i beżem podkreślając ich letni charakter, a pomarańczowa kopertówka stanowi jedyny, energetyczny element tej stylizacji. Wydawać by się mogło, że tak naprawdę tylko biel, beż i czerń będą pasować do spodni w beżowo-biały print. Magda udowodniła, że jest inaczej - miętowa bluzka i buty w tym samym kolorze świetnie wybijają się na tle wzorzystych spodni, nadając całości miejskiego szyku, a chłodna kolorystyka pięknie współgra z jej odcieniem blondu oraz kontrastuje z opalenizną. A Wy jaki macie pomysł na stylizacje z wykorzystaniem takich wzorzystych spodni?:)

Pozdrawiamy
Alicja i Magda
 

piątek, 13 czerwca 2014

Maxi Fun

Nie da się ukryć, że sukienki maxi to jeden z najgorętszych trendów  tego sezonu (informują nas o tym na każdym kroku na wszystkich portalach i w prasie o tematyce modowej). Z racji tego, że nie należę do najwyższych osób dość długo unikałam tego typu sukienek, aż do tego momentu - znalazłam tę "jedyną", której fason jest idealny dla niższych dziewczyn. Dlaczego? Bo nie pląta się po ziemi, w czym pomaga ściągacz umieszczony w miejscu talii, dzięki któremu można regulować długość sukienki. Ponadto rozcięcie na przodzie - dodaje sylwetce lekkości. Dekolt można dowolnie układać, ja przerzuciłam go na jedno ramię, żeby stylizacja nabrała więcej luzu. Kolor szary jest dla mnie niemal tak samo uniwersalny jak czerń i biel, chcąc go ożywić postanowiłam dobrać do niego w dodatkach intensywną pomarańcz i róż. Chciałam osiągnąć letni, ale miejski look, dlatego założyłam niezwykle modne teraz sportowe buty harmonizujące z resztą pod względem kolorystycznym. A czy Wy macie w swoich szafach sukienkę maxi?:)

Magda




czwartek, 12 czerwca 2014