piątek, 31 stycznia 2014

American Dream

Często dostajemy od Was pytania dotyczące tego kto nam robi zdjęcia i kręci filmiki. Otóż pragniemy wszystkim zainteresowanym oficjalnie odpowiedzieć, że prezentowane na blogu zdjęcia robimy sobie nawzajem używając do tego aparatu Nikon D7100 i nim również kręcimy filmy. Ale nie tym razem!;) Dzisiaj przedstawiamy Wam zdjęcia, które są efektem współpracy z pochodzącym z Krakowa profesjonalnym fotografem Romanem Słomką, którego profil możecie znaleźć na portalu www.maxmodels.pl klikając TUTAJ (a także na facebooku ). Sesję potraktowaliśmy z przymrużeniem oka - pragnąc zrobić coś innego niż do tej pory, zdecydowaliśmy się na pełen pozytywnej energii amerykański klimat.;) Niewątpliwie podkreślił go także hybrydowy manicure w soczystych, energetycznych kolorach, wykonany przez panią Dorotkę Szumiec, kosmetyczkę i zarazem właścicielkę salonu kosmetycznego GALERIA ZMYSŁÓW w Myślenicach (facebook => TUTAJ ), który poprawia nam humor, aż do teraz. Tym sposobem wprowadziłyśmy sobie same odrobinę lata do tej zimy.;)

Alicja i Magda



czwartek, 30 stycznia 2014

American Dream

Zazwyczaj posty zawierające filmiki pozostawiamy bez komentarza, jednak dzisiejszy wpis stanowi odstępstwo od reguły. Powodem tego jest nasz udział w konkursie na "Blog Roku 2013" organizowanym przez portal onet.pl. Dziś o godzinie 15:00 rozpoczął się II etap konkursu, czyli Wasze głosowanie, do którego pragniemy Was serdecznie zachęcić i gorąco prosić o wsparcie, wysyłając smsa o treści D00265 pod  numer 7122 i tym samym oddając głos na nasz blog. Głosowanie kończy się 06. lutego 2014 roku o godzinie 12:00, do tego czasu można wysyłać smsy. Czas start!:)

* UWAGA : 1 numer telefonu = 1 głos !!!

Alicja i Magda

wtorek, 28 stycznia 2014

Vintage Modernity

Jeśli chodzi o synchronizację czasu publikowania naszych stylizacji z aktualnie panującą za oknem aurą, to musimy nad nią jeszcze trochę popracować.;) Z racji tego, że realizujemy obecnie sporo projektów, których efekty będą widoczne na blogu dopiero za jakiś czas, zdjęcia prezentowanych looków były robione nieco wcześniej, gdy na zewnątrz nie było jeszcze śniegu, co zresztą widać na ostatnich filmikach. Mimo wszystko dzień był jednak chłodny, dlatego postawiłam na warstwowy set: do czarnego body założyłam marmurkowe dżinsy oraz biało-czarny sweter ze wzorem nawiązującym do stylu etno firmy DRESSLILY (znajdziecie ją także na facebooku klikając TUTAJ), która w swoim szerokim asortymencie ma do zaoferowania nie tylko odzież, ale także biżuterię, zegarki, buty, torebki, akcesoria oraz bieliznę. Do tego na wierzch dorzuciłam cieplutki płaszcz z C&A, a jeśli chodzi o buty to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy, to wykorzystać w tej stylizacji botki, jednak to rozwiązanie wydało mi się dość oczywiste, dlatego przełamałam ciepłą całość zakładając białe trampki.:)

Magda

niedziela, 26 stycznia 2014

środa, 22 stycznia 2014

The Burning Red

Płaszcz we wzór panterki prezentowałam Wam niedawno w wersji eleganckiej, więc tym razem przyszedł czas na luźniejszy look. To, że trampki  świetnie pasują do dłuższych płaszczy wiemy wszyscy, ale zauważyłam, że zazwyczaj łączy się je z gładkimi materiałami, dlatego postanowiłam na przekór wykorzystać w tej kombinacji zwierzęcy print. Do tego białe spodnie, t-shirt z kolorowym nadrukiem, torebka kolorystycznie zbliżona do płaszcza i wreszcie najważniejszy element ożywiający całość - czerwone okulary przeciwsłoneczne z żółtymi wykończeniami  marki Firmoo (znajdziecie ją także na facebooku), których wyjątkowo ciemne szkiełka zdecydowanie ochronią nasze oczy przed promieniami słonecznymi. Firma aktualnie prowadzi kampanię promocyjną "First pair free", o której więcej przeczytacie klikając TUTAJ . Dodatkowo na stronie macie możliwość wirtualnego przymierzenia okularów po załadowaniu swojego zdjęcia, co możecie uczynić klikając zakładkę "Try On View". Firma oferuje nam 30% vouchery dla naszych czytelników na ich okulary, więc chętne osoby prosimy o poinformowanie nas o tym w komentarzu pod postem, wówczas zwrócimy się do Firmoo z prośbą o zniżki dla Was.:)

Alicja